Přehled možností platby a dopravy

 

Při objednávce nad 4 000 Kč za Vás dopravu zaplatíme sami.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Jsme plátci DPH.

 

 

V hotovosti na prodejně -> Bez poplatku

Při odběru zboží je nutné předložit potvrzení objednávky. Osobní odběr je vždy ZDARMA. Zboží je třeba vyzvednout do 3 pracovních dnů od jeho vyskladnění. Po uplynutí 3 pracovních dnů je zboží uvolněno do volného prodeje a není možné si ho rezervovat.

 

Dobírkou -> + 40 Kč

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

 

 

PŘEPRAVY:
Pokud hmotnost zásilky přesáhne 5 kg, bude Vám cena dopravy spočítána dle ceníku přepravce.

 

Vyčíslení dopravy internetového obchodu graverus.cz je určeno pro území České republiky. V rámci jiných zemí Evropské unie jsme schopni po domluvě zajistit dopravu individuálně.

Prosíme o pochopení, že u zboží na objednávku můžeme požadovat zaplacení zálohy ve výši až 50% z ceny objednávky. V případě nevyřízení objednávky Vám tato záloha bude samozřejmě obratem vrácena.

 

TYP DOPRAVY

CENA

Osobní odběr

00,00 Kč

Česká pošta

160,00 Kč

DPD

140,00 Kč

Dobírka

+ 40,00 Kč

Česká pošta

Pokud zvolíte dopravu balíku Českou poštou, balíček Vám bude dopraven službou Balík do ruky, která zajišťuje expresní dodání v pracovní dny do 24 hodin, nebo službou Balík na poštu, která zajišťuje vyzvednutí na Vaší poště do 2 pracovních dnů. Zároveň Vám bude odeslána sms s číslem balíku a email s odkazem na sledovací systém České pošty, jehož prostřednictvím můžete kontrolovat cestu zásilky na Vaši adresu.

Jak probíhá dodání Balíku do ruky? 

Doručovatel zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den, kde Vám ji předá. Pokud Vás nezastihne, ponechá ve Vaší poštovní schránce výzvu k vyzvednutí balíčku na pobočce pošty. Na poště pak zásilka bude uložena po dobu 7 dnů, v případě nevyzvednutí se vrátí na náš sklad a objednávka bude automaticky stornována. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit. V případě, že Vás pošta při doručování nezastihne, máte možnost Vaší pobočku pošty telefonicky požádat o opětovné doručení balíku na Vaši adresu. Tato služba je bezplatná.
Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky prosím nepřebírejte.

Jak probíhá dodání Balíku na poštu? 

Zvolíte si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí a nemusíte být v určitý čas na určitém místě.

DPD

Rychlé a bezpečné doručení kurýrem – již do druhého pracovního dne. Kurýr se může pokusit doručovat zásilku až na 3x. Pokud se to nepodaří ani napotřetí, zásilka se vrací zpět.

Zároveň Vám bude odeslána buď sms s číslem balíku nebo email s odkazem na sledovací systém DPD, jehož prostřednictvím můžete kontrolovat cestu zásilky na Vaši adresu.

Doporučené pokyny při převzetí zboží

Snažíme se, aby zboží, které si objednáte, dorazilo do Vašich rukou v nejlepším pořádku. Přesto se stává, že se zboží během přepravy poškodí. Těmto případům nemůžeme zcela zabránit, proto se prosím řiďte následujícími pokyny, a to při přebírce jak u nás na výdejním místě, tak při přepravě u  řidiče:

  1. Obal zboží vždy důkladně zkontrolujte, zda není mechanicky poškozen (roztrhnutý obal, díra v balení, poškozená paleta). Poškozený obal indikuje nešetrné zacházení během přepravy.
  2. Zboží vždy rozbalte v přítomnosti řidiče či předávajícího skladníka a zkontrolujte každý kus.
  3. Veškeré pochybnosti a poškození podrobně zapište do protokolu o přebrání zboží, který řidiči přepravce podepisujete. případně vytvořte fotodokumentaci.
  4. Neprodleně nás informujte telefonicky na čísle 727 903 143 nebo emailem na adrese info@graverus.cz, a my začneme vzniklou situaci řešit.
  5. V případě pozdějších reklamací mechanického poškození zboží, bohužel, nejsme schopni reklamaci kladně vyřídit.

 

Pokud dodržíte výše uvedené body, můžete se spolehnout, že Vaši situaci budeme aktivně řešit ve Váš prospěch. A to ať už výměnou zboží či vrácením peněz za reklamované zboží.


Sídlo společnosti:

 

Graverus s.r.o.
Na Rokytce 1032/24
180 00 Praha 8 Libeň

 

IČ: 24174793
DIČ: CZ24174793

Sídlo společnosti slouží pouze jako fakturační adresa.
Výdej zboží, reklamace či vracení objednávek ve lhůtě 14 dnů je možné v naší prodejně na adrese:

Graverus s.r.o.

Husova 46

586 01 Jihlava

IČ: 241 74 793

 

49.3965864N, 15.5866794E

 

www.graverus.cz

Email: info @graverus.cz

Mobil: 727 903 143

 

Otevírací doba:

 

Po :        9.00 – 15.00

St :         9.00 – 15.00

 

 

Po telefonické domluvě je možno zboží odebrat i mimo otevírací dobu.