Dřevo, papír, korek

DŘEVO - v oblasti úpravy dřeva Vám nabízíme gravírování a řezání pomocí laseru - mezi nejhezčí gravury patří právě ty ze dřeva. Gravírováním tohoto materiálu vznikne černý opal, který vytvoří požadovanou grafiku. Čím více se dřevo opaluje, tím tmavší odstín vzniká. Množství dřevěných předmětů vhodných pro gravírování je veliké, patří sem prkýnka...

DŘEVO - v oblasti úpravy dřeva Vám nabízíme gravírování a řezání pomocí laseru - mezi nejhezčí gravury patří právě ty ze dřeva. Gravírováním tohoto materiálu vznikne černý opal, který vytvoří požadovanou grafiku. Čím více se dřevo opaluje, tím tmavší odstín vzniká. Množství dřevěných předmětů vhodných pro gravírování je veliké, patří sem prkýnka, dřevěné rukojeti nožů, nářadí, krabičky, obaly na víno a jiné. Z bukových či břízových překližek Vám vyrobíme různé ozdoby, dekorace a samozřejmě také fotografie. Překližky řežeme do 0,5 mm.

PAPÍR - papír je jedním z nejpoužívanějších materiálů doma, v práci i ve škole. Dokážeme do něj gravírovat různé motivy a řeznat do různých tvarů - tímto můžeme vytvořit například originální přání, jmenovky na stůl, ozdoby a další.

KOREK,KARTON - tak jako u předešlých materiálů, i tyto umíme řezat a gravírovat. Jejich využití najdeme v modelářství, jako stříkací šablony, značení obalových materiálů, podtácky a další.

VŠE JE JENOM NA VÁS A VAŠÍ FANTAZII :)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit

Dřevo, papír, korek Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek