Zakázková výroba

Nabízíme gravírování do Vašich předmětů nebo výrobu dle Vašich požadavků. Buďte originální :D

V této kategorii si můžete prohlédnout již zhotovené výrobky. Nebojte se napsat o něco speciálního. Dokážeme toho hodně :)

Zakázková výroba Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Kov

  Máte-li předmět z eloxovaného kovu či mosazi, moderní laserovou technologií Vám do něj kvalitně vygravírujeme logo nebo text. Technologie je velice přesná, zaručeně nesmazatelná a žádný tisk se tomu nevyrovná. Výsledná gravura je v barvě podkladového materiálu. 

  Patří sem například klíčenky, propisky, přívěsky, USB disky, vizitkáře a mnoho dalších. Motiv je pomocí laseru vpálen do kovu. Potěšte své zaměstnance, obchodní partnery, kamarády nebo rodinu originálním dárkem.

  Do čistých kovových předmětů bez povrchové úpravy gravírujeme pomocí černé pasty, která na předmětu vytvoří černý motiv. Patří sem například placatky, termosky, čepele nožů, nerezové plíšky, hodinky a jiné.

  Typycké oblasti pro toto využití zahrnují označování výrobků, technické účely (výrobní štítky), značení měřidel či rytí stupnic nebo gravírování reklamních předmětů.

  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

   

 • Plast, plexisklo

  Plast i plexisklo lze velmi dobře gravírovat i řezat do jakýchkoliv tvarů. Materiály jsou interiérové i exteriérové.

  Gravírujeme vícevrstvé PLASTY, kdy se odpaří vrchní část a tím vznikne žádaná grafika. Nabízíme širokou barevnou škálu těchto plastů a také imitace broušeného nerezu a mosazi. Využítí gravírování plastů je při výrobě štítků, klíčenek, přívěsků, psích známek, piktogramů, bezpečnostního značení, cedulí, dveřních štítků a mnoho dalších.

  PLEXISKLO - akrylátové sklo různých barev. Při gravírování se vrchní vrstva zmatní a vynikne tím žádaná grafika. Plexisklo se používá při výrobě plastických nápisů (jednotlivá písmenka), přívěsků, stojánků, cedulí a dalších.

 • Dřevo, papír, korek

  DŘEVO - v oblasti úpravy dřeva Vám nabízíme gravírování a řezání pomocí laseru - mezi nejhezčí gravury patří právě ty ze dřeva. Gravírováním tohoto materiálu vznikne černý opal, který vytvoří požadovanou grafiku. Čím více se dřevo opaluje, tím tmavší odstín vzniká. Množství dřevěných předmětů vhodných pro gravírování je veliké, patří sem prkýnka, dřevěné rukojeti nožů, nářadí, krabičky, obaly na víno a jiné. Z bukových či břízových překližek Vám vyrobíme různé ozdoby, dekorace a samozřejmě také fotografie. Překližky řežeme do 0,5 mm.

  PAPÍR - papír je jedním z nejpoužívanějších materiálů doma, v práci i ve škole. Dokážeme do něj gravírovat různé motivy a řeznat do různých tvarů - tímto můžeme vytvořit například originální přání, jmenovky na stůl, ozdoby a další.

  KOREK,KARTON - tak jako u předešlých materiálů, i tyto umíme řezat a gravírovat. Jejich využití najdeme v modelářství, jako stříkací šablony, značení obalových materiálů, podtácky a další.

  VŠE JE JENOM NA VÁS A VAŠÍ FANTAZII :)

  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 • Sklo, keramika

  Laserové gravírování do SKLA je vhodným dárkem pro obchodní partnery či blízké. Vrchní vrstva skla se naruší a vzniknou mikropraskliny, povrch má potom mléčnou barvu, která je ještě ovlivněna barvou gravírovaného skla. Další možností je použití speciální pasty, která vytvoří motiv v jiné nabízené barvě. Gravírujeme různé lahve, skleničky, skleněné tabule a trofeje.

  Gravírovat můžeme také KERAMIKU, která nechybí snad v každé domácnosti. Můžete si tedy nechat zkrášlit svůj oblíbený hrnek, vázu, džbán, mísu a jiné. Podobně jako u skleněných povrchů můžeme i na keramiku nanést speciální pastu a vytvořit tak černé motivy.

  DÍKY ROTAČNÍMU ADAPTÉRU JSME SCHOPNI GRAVÍROVAT I NA KULATÉ PŘEDMĚTY PO CELÉM JEJICH OBVODU.

  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 • Kůže, koženka

  Při gravírování kůže nebo koženky dochází k odpařování vrchní vrstvy a tím vzniká požadovaná gravura. Tyto materiály dokážeme také řezat do různých tvarů.

  Gravírování kůže a koženky je nejenom velice elegantní, ale především rychlé.

  Vlastní rytinou vytvoříte dotek elegance na Vaší peněžence, pásku, kabelce, náramku, botě či aktovce.

  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 • Háčkované a pletené...

  Ručně pletené a háčkované výrobky - hračky, čepice, šály, ponožky, dekorace.... Vše vyráběnou s láskou :)

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 17 položek