Identity series

Elegantní řada razítek s moderním karbonovým designem nebo s možností personalizace pomocí gravírování čelního panelu. Kompletní nabídku razítek naleznete v našem katalogu zde.

Identity series Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Carbon design

  Moderní karbonový a elegantní design čelního panelu. Kompletní nabídku razítek naleznete v našem katalogu zde.

 • Laser design

  Tato varianta razítek umožňuje personalizace čelního panelu pomocí laserového gravírování. Jednobarevná loga, nápisy, kontakty, označení oddělení ve firmě, kdo má razítko používat apod.... Kompletní nabídku razítek naleznete v našem katalogu zde.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko nové řady Identity Series s maximální velikostí otisku (14x38mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě.

  270 Kč
  K odběru do 3 dnů
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko s maximální velikostí otisku (14x38mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě. Přední destička strojku je vyrobena z kvalitního dvouvrstvého materiálu, je možno do ní gravírovat jakýkoliv motiv či logo dle přání zákazníka. Barva destičky: černá (horní vrstva)/žlutá...

  270 Kč
  K odběru do 3 dnů
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko nové řady Identity Series s maximální velikostí otisku (18x47mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě.

  320 Kč
  K odběru do 3 dnů
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko s maximální velikostí otisku (18x47mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě. Přední destička strojku je vyrobena z kvalitního dvouvrstvého materiálu, je možno do ní gravírovat jakýkoliv motiv či logo dle přání zákazníka. Barva destičky: černá (horní vrstva)/žlutá...

  320 Kč
  K odběru do 3 dnů
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko nové řady Identity Series s maximální velikostí otisku (22x58mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě.

  360 Kč
  K odběru do 3 dnů
 • Kvalitní samonamáčecí textové razítko s maximální velikostí otisku (22x58mm). Transparentní díl strojku umožňuje přesné umístění otisku. Strojek pouze v černé barvě. Přední destička strojku je vyrobena z kvalitního dvouvrstvého materiálu, je možno do ní gravírovat jakýkoliv motiv či logo dle přání zákazníka. Barva destičky: černá (horní vrstva)/žlutá...

  360 Kč
  K odběru do 3 dnů
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek